Televizní zábava
v HD kvalitě pro
celou rodinu

S T-Mobile televizí nezmeškáte
o Vánocích žádný
film ani pohádku

49 Kč za první
měsíc

Zastavení, přetočení a zpětné zhlédnutí až na 7 dní

Smlouvu bez závazku můžete kdykoliv zdarma zrušit

Pořady si můžete nahrát a uložit až na 30 dní

První měsíc za zvýhodněnou cenu
Tarif XS
52 kanálů (34 v HD)
149 Kč
49 Kč

Ceny jsou včetně DPH a smlouva je platná
na dobu neurčitou.
Nyní na 1. měsíc
výhodně za 49 Kč, poté 149 Kč/měsíčně.

 • Počet kanálů si můžete kdykoliv zvýšit

  Televizní tarif můžete kdykoliv změnit a užívat si až 151 programů, z toho 74 v HD. České i zahraniční kanály, dokumenty, sport, pohádky pro děti, seriály a filmy. Podívejte se na více televizních tarifů.

 • Bez závazků, bez sankcí

  Vyzkoušejte si naši televizi bez obav a bez závazků. Aktivovat, změnit nebo zrušit televizní tarif můžete jednoduše zdarma prostřednictvím zákaznického centra nebo v aplikaci Můj T‑Mobile.

 • Set-top box

  Set-top box ke službě pronajímáme za měsíční poplatek 50 Kč. Službu lze aktivovat i bez něho a využívat přes aplikaci ve Smart TV, v mobilu, tabletu nebo na PC. Pokud zákazník zvolí variantu bez set-top boxu, může využít přístupy až na 4 dalších zařízeních.

 • Aplikace T-Mobile TV GO zdarma

  Nahrávejte až 60 hodin obsahu a kdykoliv se k němu v průběhu 30 dní vraťte. Sledujte programy na 2 set-top boxech a 4 dalších zařízeních. Zastavte, přetočte nebo přerušte sledování. Zpětně můžete pořady zhlédnout až 7 dní.

 • Vyzkoušejte zdarma Videotéku

  Do 15.1. 2021 získáte neomezený přístup do naší Videotéky. V tomto období vám nabízíme více než 1000 titulů všech možných žánrů.

Časté dotazy

Podívejte se na nejčastější dotazy zákazníků. Vaši otázku jsme už možná zodpověděli. Zjistěte odpověď bez čekání.

Na jakých zařízeních můžu používat službu T‑Mobile TV GO?

Ke sledování televize můžete použít aplikaci T-Mobile TV GO. Pro stažení aplikace stačí mít chytrý telefon, případně tablet nebo i chytrou TV s OS Android nebo Tizen. Aplikaci T-Mobile TV GO najdete také ve svém počítači nebo notebooku na stránce www.t-mobile.cz/tvgo.

Co k tomu potřebujete ?

 • webový prohlížeč Google Chrome ( verze 56 a vyšší),
 • operačním systémem Win 7, Win 8.1, Win 10, případně macOS 10.11 a vyšší (El Capitan),
 • internetové datové připojení.

Ano. Ke službě kromě set-top boxu pro vaši domácí televizi dostanete zdarma i přístupové údaje pro sledování T‑Mobile TV v chytrém telefonu, tabletu, notebooku, PC i ve vaší Smart TV.

Můžete tak TV sledovat až na 6 zařízeních současně:

 • až na dvou set‑top boxech
 • až na čtyřech mobilech, tabletech, Smart TV aplikacících nebo počítačích

V těchto zařízeních najdete kromě kompletní programové nabídky i Nahrávky, Videotéku nebo třeba Historii rozkoukaných pořadů. Určitě si oblíbíte například Nahrávání pořadů přes mobilní zařízení do vašeho set‑top boxu a to klidně i ze Zpětného zhlédnutí. Opravdu žádný pořad už tak nemůžete zmeškat.

A jak se přihlásíte?

 • Pro připojení v LTE mobilu a tabletu potřebujete být připojení k internetu. Stáhněte si naši aplikaci T-Mobile TV GO. Přihlašovací údaje jsou stejné jako do vaší TV. Poslali jsme vám je mailem hned po aktivaci tarifu.
 • Pokud se připojujete v notebooku, tak přihlašovací údaje jsou stejné jako do vaší TV. Po přihlášení si jen vyberete, na co se chcete dívat.

A to vše za jeden měsíční paušál, případně pronájem druhého set‑top boxu za 50 Kč měsíčně.

T‑Mobile TV funguje na jakémkoliv televizoru. Jedinou podmínkou je, aby byl vybaven HDMI nebo A/V rozhraním. U SAT TV je potřeba pro starší typ televizoru použít scart kabel.

Na naši T‑Mobile TV můžete samozřejmě sledovat živé vysílání. Navíc máte možnost živé vysílání kdykoli zastavit, přetočit či právě běžící pořad pustit od začátku anebo ze záznamu a to klidně až 168 hodin zpětně. Takže už se vám nemůže stát, že se pro vás nenajde zajímavý pořad, film nebo seriál!

Internetové připojení můžete mít od jakéhokoliv poskytovatele. V případě, že si pořídíte internet na doma od T‑Mobile, můžete díky zařazením služeb do Magenta 1 významně ušetřit. Navíc v případě technických dotazů nebo pomoci se budete moci obracet jen na T‑Mobile jako společného poskytovatele služeb a jednodušeji a rychleji tak své požadavky vyřešit.

Máte dotaz?

Zanechte nám tu své číslo a my se vám co nejdříve ozveme. A nebojte, vaše číslo použijeme jen pro nutný kontakt.