Tipy a triky

Zapnout, vypnout, přepnout...
s naší televizí toho zvládnete mnohem víc. Naučíme vás, jak na to.

Nestihli jste včerejší film? Nevadí.

TV Archiv T-Mobile SAT TV je doplňkovou službou, díky které můžete poznat funkcionalitu zpětného zhlédnutí i na své satelitní televizi.

Služba je bezplatně zřizována ke každému tarifu T-Mobile SAT TV a najdete ji v MENU svého set-top boxu. Jedinou podmínkou pro využívání služby je připojení set-top boxu k internetu. Pro maximální kvalitu obrazu doporučujeme připojení stabilní rychlostí 4 Mbps.

V TV Archivu najdete vybrané pořady až 48 hodin po jejich odvysílání.

Všechno je propojené

Vaše chytrá zařízení (telefon, tablet a teď i PC nebo notebook) jsou propojená se set-top boxem. Díky tomu můžete nahrávat nebo mazat pořady a nastavovat mnoho dalších věcí na kterémkoli z nich a změna se projeví všude. Když třeba večer nedokoukáte film, můžete si ho pustit druhý den cestou do práce. Váš telefon pozná, kde jste včera přerušili sledování a plynule naváže.

Chcete zjistit, co jste propásli? Zmáčkněte EPG!

Pořady uložené v rámci Zpětného zhlédnutí najdete v tzv. EPG menu, které najdete přímo na ovladači. Začátky i konce jsou nastavovány podle údajů, které dostáváme od provozovatelů jednotlivých TV kanálů. Protože tyto údaje ne vždy přesně souhlasí se skutečností, přidáme ke každému pořadu 5 minut před pořad a 15-20 minut po udávaném konci pořadu.

Rozkoukali jste včera něco a dnes to marně hledáte? Mrkněte do historie!

„Na co jsme to včera koukali a jak to vlastně dopadlo?“ Když si nemůžete vzpomenout, nečtěte celý program. Využijte funkci Historie v hlavním menu, kde najdete všechny sledované pořady přehledně rozdělené do kategorií. Stačí kliknout a můžete pokračovat ve sledování tam, kde jste přestali.

Co dělat, když překročíte limit povolených zařízení?

T-Mobile TV můžete využívat kromě set-top boxu i na telefonu, tabletu, notebooku nebo PC. Jakmile přihlásíte tři zařízení, už nelze přidat další. Můžete ale jednoduše vyměnit nepoužívané zařízení za nové. Seznam zařízení upravíte přímo v mobilní aplikaci nebo na počítači, v sekci Nastavení > Seznam autorizovaných zařízení. Seznam můžete pohodlně spravovat také v aplikaci Můj T-Mobile.