Novinky v T-Mobile TV
a Videotéce

Užijte si atmosféru Premier League, NHL nebo UFC

Novinky T-Mobile TV

Novinky na HBO a HBO GO

15.4. bude velmi důležité datum. Na HBO GO budete moci sledovat film Wonder Woman 1984, kde je je osud světa opět v ohrožení a zachránit jej může pouze Wonder Woman. Diana se tentokrát musí postavit hned dvěma záporákům najednou – Maxwellu Lordovi a Cheetah. Kromě této premiéry nás čeká ještě příchod skvělé party, kterou zná téměř každý. Všech 10 řad seriálu Přátelé přidáme najednou do knihovny HBO GO. Seriál bude možné sledovat v originálním znění, s českým dabingem (a titulky) a slovenským dabingem (a titulky). O dva dny později, tedy 17.4.2021, uplyne 10 let od premiéry první epizody seriálu Hra o trůny. Slavíme tak Železné výročí a je na čase si připomenout úžasnou cestu, kterou jsme se seriálem absolvovali. Nejsilnější momenty z 8 řad si můžete připomenout v rámci maratonu všech řad na HBO 3 a to od 19.4., každý den – jedna celá řada.

Formule 1 se vrací na Sport 1 a Sport 2

Po loňské koronavirem ovlivněné sezóně, ve které se nakonec odjelo pouze 17 závodů, se 28. 3. rozjela nová sezóna Formule 1, která by tentokrát měla přinést všech plánovaných 23 velkých cen. Vysílací práva na F1 drží v České republice stanice Sport 1 a Sport 2, které během závodních víkendů nabízejí kompletní servis včetně přenosu tréninku, kvalifikace a hlavních závodů v přímém přenosu i následných záznamů. To vše samozřejmě přinášíme v nabídce naší T-Mobile TV. Nejbližší závodní víkend vyvrcholí velkou cenou Emilia Romagna v Imole, a to v neděli 18. 4.. Následovat bude dalších 21 závodů a celá sezóna vyvrcholí 12. prosince v Abú Zabí.

Více informací o nabídce sportovních kanálů v T-Mobile TV.

Tipy z Videotéky T-Mobile TV

Pro tento měsíc pro vás vybíráme

 • Domácí péče

  Obětavá zdravotní sestra Vlasta při své práci na jihomoravském venkově ošetřuje spoustu rázovitých místních pacientů. Když se však dozví, že sama potřebuje pomoc, musí ji začít hledat mimo prostředí, které zná. Díky dceři jednoho z pacientů a její esoterické mentorce začíná objevovat svět alternativního léčení ..

  Film - psychologický – CSFD.cz 66 %

  Sledujte on-line
 • Poslední král

  Píše se rok 1204 a Norsko je rozervané občanskou válkou. Ve víru intrik umírá král a těsně před svou smrtí odhaluje, že má nemanželského syna – Håkona Håkonssona, dědice trůnu. Začíná zuřivý souboj o život malého dítěte. Loajální služebníci trůnu Skjervald (Jakob Oftebro) a Torstein (Kristofer Hivju) se snaží svého budoucího krále udržet naživu ze všech sil...

  Film – akční – CSFD.cz 65 %

  Sledujte on-line
 • 10 000 km

  Toto není příběh z naší doby, ale je to příběh o naší době. Marques-Marcet vytváří portrét lidí své generace, jak ho sám vnímá. Zaměřuje se na problém vztahů na dálku. Vyhází přitom z vlastní zkušenosti. Když před lety opustit Barcelonu a odstěhoval se od Los Angeles, zanechal za sebou řadu lidí, které měl rád a které pak nemohl vidět ..

  Film – romantický –  CSFD.cz 65 %

  Sledujte on-line
 • Agatha a podstata vraždy

  Ve vlaku do Hastingsu je nalezena mrtvá kmotřenka a jmenovkyně Florence Nightingaleové s proraženou lebkou. Následné vyšetřování a pobouření veřejnosti však vraha chytit nepomohou. Partnerka Florance, Mabel Rogersová, která s ní pracuje již 26 let, je znechucena nulovým pokrokem v případu ..

  Film – krimi –  CSFD.cz 61 %

  Sledujte on-line
 • Nejsi můj typ

  Romantická komedie s dramatickým přesahem vyprávějící o nepravděpodobném setkání mladého učitele filozofie a kadeřnice z maloměsta. Clément je poslán učit do malého města na severu, kde se záhy po příjezdu zamiluje do mladé, ale lehce hloupoučké kadeřnice Jennifer. Zápletka jak z tuctové červené knihovny si ovšem šikovně pohrává s žánrovými stereotypy ..

  Fiml – komedie, romantický – CSFD.cz 64 %

  Sledujte on-line

Je libo jarní novinky?

Evropa z výšky

ČSFD

Seriál – dokumentární každou neděli od 11. 4. 2021 ve 21:00

Dokumentární cyklus plný dechberoucích leteckých záběrů odhaluje nejpozoruhodnější země Evropy z úhlu, z jakého jsme je ještě nespatřili. Zamíříme nad řeckou Akropoli i ke stavbě nejdelšího mostu v Turecku či masivním finským ledoborcům. Z ptačí perspektivy si vychutnáme tradice i inovace, které dávají dnešnímu světu jeho tvář.

Nejpodivnější nálezy

ČSFD

Seriál - dokumentární každý všední večer od pondělí 19. 4. 2021 ve 20:00

Viasat History představí nejpozoruhodnější objekty na Zemi, které se skryty před zraky všech necházejí v muzeích, laboratořích a skladištích po celém světě. S využitím nových bádání a technologií se jim podíváme pod kůži jako nikdy předtím, například pomocí nejnovější 3D grafiky, díky níž rozložíme objekty na kousky, zaměříme se i na nejmenší detaily a sestavíme znovu ztracené nebo poškozené artefakty, aby odhalily svá tajemství. Tato série odhalí neuvěřitelné, starodávné a skutečně bizarní věci. Schválně, jestli je poznáte a víte, k čemu se používali?

Cesta zpátky

ČSFD

Film - drama v sobotu 27. 3. 2021 ve 20:00

Jack Cunningham (Ben Affleck) před sebou míval zářnou budoucnost. Na střední škole byl basketbalovou hvězdou a v ruce měl stipendium na vysokou školu. Pak ale bez vysvětlení skončil a tím se o nadějné vyhlídky připravil. Teď, po letech, trčí v práci, která ho nenaplňuje, a utápí se v alkoholu. Už kvůli tomu přišel o manželství i o jakoukoli naději na lepší život. Když je požádán, aby trénoval basketbalový tým školy, kde kdysi sám hrál, a vzkřísil jeho zašlou slávu, souhlasí – a překvapí tím především sám sebe. Kluci se semknou a začnou vítězit a Jack možná konečně najde důvod čelit démonům minulosti… Kdo zná z bulváru životní peripetie představitele hlavní role Bena Afflecka, může srovnávat fikci s realitou.

Show Toma a Jerryho

ČSFD

Film – dětský od pondělí 5. 4. 2021 9:00

Kdo by nemiloval Toma a Jerryho? Sledujte líného a současně roztomilého kocoura Toma, který se marně snaží ulovit vychytralou myš Jerryho. Kromě bojů s geniálním Jerrym se musí Tom také vypořádat s místním psem Spikem a jeho synkem Tykem, kteří Jerryho chrání. Občas budeš Toma litovat, ale je těžké nesmát se jeho naivitě.

Lady a Dale

ČSFD

Seriál – dokumentární nové epizody každý čtvrtek od 18. 3. 2021

Tajemná podnikatelka Elizabeth Carmichael během benzinové krize sedmdesátých let minulého století uvede na trh tříkolové vozidlo s úsporným motorem. Když získá na svou stranu velké výrobce automobilů i investory, začne se rozplétat nejen záhada obestírající technologii vozu, ale také šokující minulost Elizabeth Carmichael.

Na chalupě Austrálie

ČSFD

Seriál – lifestyle od 28. 3. 2021

Hugh Fearnley-Whittingstall je hvězdný anglický mistr kuchař, televizní osobnost, slavný publicista specializovaný na gastronomii, ale i mluvčí hájící každou dobrou věc týkající se kuchyně nebo ekologie. Před mnoha a mnoha lety začal s experimentováním pod dvojheslem udržitelný vývoj a sebezásobování. Odstěhoval se na chalupu v Dorsetu a pustil se do pěstitelské a chovatelské činnosti, aby, poté co se patřičně sžije se svými sousedy, mohl v místě svého bydliště rozdávat nejen poznatky, ale i plody svého samozásobitelského hospodaření. Hugh nyní tento experiment a vzkaz přesvědčeného samozásobitele veze na malý jižní kontinent. Předává štafetu svému australskému kolegovi, tasmánskému kuchaři Paulu Westovi, který tak musí zápolit s novými výzvami. Přitom zkouší v malebné historické vesnici Central Tilba na nejjižnějším pobřeží státu Nový jižní Wales vybudovat vlastní hospodářství.

Ještě nemáte T-Mobile televizi?

Užijte si všechny její nejmodernější funkce.

Podmínky