Vyzkoušejte zdarma
naši Videotéku

Sledujte neomezeně více než 1000 titulů různých žánrů

Více informací

Novinky T-Mobile TV

Rozšiřujeme naši Videotétku - vyzkoušejte zdarma

Víme, že v posledních měsících nebylo sledování T-Mobile TV vždy úplně jednoduché. A proto jsme vám až do 15. 1. 2021 jako poděkování za věrnost a trpělivost připravili něco navíc – neomezený přístup do naší Videotéky! V tomto období vám nabízíme více než 1000 titulů všech možných žánrů. Milovníci české klasiky si mohou zpříjemnit blížící se sváteční atmosféru filmovými stálicemi jako Postřižiny, Okresní přebor, Hovory s TGM, Cuky Luky, Gympl či Čára. Milovníci dokumentů si jistě vyberou z nabídky titulů od Viasat, Discovery, či BBC Earth. Mezi množstvím titulů pro děti bychom rádi upozornili na legendární animovanou pohádku Máša a medvěd. Za pozornost stojí i edukativní série z matematiky, fyziky, biologie a zeměpisu i sestřihy z nejzajímavějších momentů a magazíny z anglické, španělské, německé či italské fotbalové ligy, tenisu, cyklistiky, motorismu či jiných sportů. Videotéka a sekce zadarmo bude rozšířená i pro uživatele s T-Mobile SAT TV a T-Mobile Optic TV, kteří ji mají dostupnou přes mobilní zařízení

Některé TV kanály mění své názvy

Rádi bychom vás informovali o změnách názvů televizních stanic. Na začátku září došlo k přejmenování kanálu Filmbox Plus na Filmbox Stars. Přejmenovaný kanál nyní nabízí ještě větší nadílku zvučných jmen stříbrného plátna. Označení Stars, což v češtině znamená hvězdy, hovoří jasnou řečí – obnovená stanice přináší divákům ještě více televizní zábavy díky větší porci filmových kousků s hvězdným obsazením. Kanál ID: Investigation Discovery od 29. 9. nově nese název pouze ID. Stejně tak došlo 5. 10. k přejmenování dvou hudebních kanálů. VH1 Classic se nově jmenuje MTV 80´s a MTV Rocks se změnilo na MTV 90´s. Obě hudební stanice mění značku, logo, grafiku a částečně i programové schéma a hudební dramaturgii, kterou nové názvy kanálů mohou nyní lépe vystihovat.

Tipy z Videotéky T-Mobile TV

Pro tento měsíc pro vás vybíráme

 • Máša a medvěd

  Máša je nezbedná tříletá uličnice, která žije na staré železniční stanici v lese. Zdá se, že předčasně vyspělé, divoké a nespoutané děvčátko, které se spřátelí s každým, koho potká, je jako magnet na problémy. Sledujte celou řadu zábavných příběhů o holčičce jménem Máša a jejím medvědím kamarádovi, bývalém cirkusovém artistovi..

  Seriál - dětský – CSFD.cz 84 %

  Sledujte on-line
 • Narušitel

  Silný a napínavý příběh českého leteckého esa, jeho kamarádů i bezbřehou lásku k létání přináší do kin film Narušitel. Život armádních letců socialistického Československa naplňovaly opojné chvíle svobody v oblacích a přátelství na celý život, z velké části ho ale ničil dozor státní bezpečnosti a jejích udavačů..

  Film – drama – CSFD.cz 33 %

  Sledujte on-line
 • Dokážeš udržet tajemství?

  Každý má svá osobní tajemství, která neřekne ani té nejlepší kamarádce. Emma, hrdinka romantické komedie Dokážeš udržet tajemství?, ale v návalu alkoholu a paniky z turbulencí vyklopí všechny své tajnosti a intimní pocity neznámému muži na vedlejším sedadle v letadle. Kdyby se už nikdy nepotkali, nic by se nestalo..

  Film – komedie, romantický –  CSFD.cz 53 %

  Sledujte on-line
 • Projekt modrá kniha

  Na pozadí studené války a atomové éry pojednává tento napínavý seriál inspirovaný skutečným programem Project Blue Book amerického letectva, který byl zaměřen na vyšetřování UFO. Geniální astrofyzik dr. J. Allen Hynek je s kapitánem Michaelem Quinnem zapojen do přísně tajného programu..

  Seriál – historický, mystreriózní –  CSFD.cz 75 %

  Sledujte on-line
 • Záhady muzeí

  Muzea představí své úchvatné poklady minulosti, které nám pomohou zjistit něco o naší historii a porozumět tomu, kým jsme. Za každým artefaktem se skrývá zajímavý příběh a tajemství – příběhy plné afér a záhad, vražd a intrik. Každá epizoda představuje úchvatnou, odhalující a občas i šokující cestu historií..

  Seriál – dokumentární – CSFD.cz 73 %

  Sledujte on-line

Je libo letní novinky?

Veterinářka z Texasu

ČSFD

Seriál – dokumentární od 14. 10. každou neděli od 18:00

Doktorka Lauren Thielenová si v domovském Texasu založila vlastní ordinaci zaměřující se na exotická zvířata, a to přímo vedle jedné z nejrušnějších texaských veterinárních klinik. K dispozici má veterinární pohotovost a víc než tucet specialistů schopných ošetřit emu, ježky i všechna ostatní stvoření, jaká si jen lze představit.

Tajemství Enfieldu

ČSFD

Seriál - detektivní od soboty 31. 10 ve 21:00

Podle knihy Gyue Lyona Playfaira Tento dům je prokletý vznikla jeho mrazívá, třídílná dramatická série, založená na děsivých a neuvěřitelných skutečných událostech, které se odehrály v obyčejném domě v roce 1977. A Epic Drama vám ji přiblíží. V centru příběhu se nachází Janet Hodgson, 11letá dívka, která je terorizována paranormální aktivitou pronikající do každého pokoje, nebo by možná ráda, aby si to každý myslel. Zvláště bláznivý výzkumník Maurice Grosse jde do krajnosti, aby ji ochránil před podivnými temnými silami v naději, že se smíří s předčasnou smrtí své vlastní dcery.

Mělas to vědět

ČSFD Premiéra

Film - drama pondělí 26. 10 ve 20:00

„Ať už jste slyšela cokoli, je to horší, než si myslíte!" Skvěle natočená, promyšleně obsazená, dramaticky vygradovaná šestidílná minisérie scenáristy Davida E. Kelleyho (Sedmilhářky) a režisérky Susanne Bier (Noční recepční) pojednává o úspěšné psychoterapeutce Grace Fraser (Nicole Kidman), jejím manželovi Jonathanovi (Hugh Grant) a milovaném synovi Henrym (Noah Jupe), který navštěvuje prestižní soukromou školu v New Yorku. Zdánlivě idylický život krásné rodiny se znenadání obrátí naruby: místo oslav Graciny první publikované knihy se řeší bezcitná vražda, zmizelý manžel a místo muže, kterého Grace překvapivě tak málo znala, jen řetězec strašlivých událostí. Katastrofa před zraky veřejnosti narůstá do netušených rozměrů… Grace musí pohřbít svůj dosavadní život a začít kvůli sobě i svému dítěti znovu.

Ben 10 vs. The Universe

ČSFD Premiéra

Film – dětský premiéra 10. 10 ve 13:35

Děj filmu Ben 10 vs. The Universe se točí okolo temného poryvu Benovy minulosti, která se vrací s cílem způsobit dvakrát tak velké škody celému týmu Tennysonů i planetě Zemi samotné. Aby se Benovi podařilo vše napravit, musí se vydat až do kosmu. Sestřenici Gwen a dědovi Maxovi tak nezbývá nic jiného než spojit síly a v Benově nepřítomnosti se na vlastní pěst postarat o planetu Zemi. Vlivem nepříznivých okolností si ve vesmíru Bena spletou s padouchem a Ben tak musí honem rychle vymyslet způsob, jak se dostat zpátky domů a pomoci se záchranou naší planety. Podaří se mu najít způsob, jak se dostat domů a nastolit znovu pořádek?

Čtyři roční období s šéfkuchařem

ČSFD

Seriál – lifestyle nové díly od 12. 10. 2020 každý všední den od 20:00

Šéfkuchař Jiří Halamka moc dobře ví, že základem zdravé kuchyně je rozmanitá strava, která obsahuje sezónní suroviny. V pořadu Čtyři roční období s šéfkuchařem nám tak na názorných příkladech ukáže, v jakou dobu by se jednotlivé potraviny měly objevit na našem talíři i jakými způsoby je můžeme zpracovat.

Třetí den

ČSFD 72 %

Seriál – drama od 6. 10. 2020 každé úterý ve 20:00

Mysteriózní minisérie Dennise Kellyho a Felixe Barretta je rozdělena do dvou částí, nazvaných Léto a Zima. V Létě, sestávajícím z prvních tří epizod, ztvárňuje Jude Law (mj. Nový papež z produkce HBO) muže jménem Sam, přitahovaného k tajemnému ostrovu u britského pobřeží, kde narazí na skupinu ostrovanů odhodlaných za každou cenu zachovat své tradice. V Zimě, odehrávající se v průběhu dalších tří dílů, hraje Naomie Harris (mj. Moonlight) neústupnou Helen, jež přichází na ostrov hledat odpovědi a rozpoutá bitvu, která má rozhodnout o jeho osudu…

Ještě nemáte T-Mobile televizi?

Užijte si všechny její nejmodernější funkce.

Podmínky