Zábava pro naše nejmenší

Seriál Mimi šéf: zpátky ve hře na stanici Minimax

Novinky ve videotéce

Novinky T-Mobile TV

Přinášíme stanici Prima CNN News

Od 3. 5. 2020 zahajuje vysílání nový televizní zpravodajský kanál Prima CNN News. Tuto stanici přinášíme i T-Mobile, a to všem zákazníkům už od nejnižšího tarifu. CNN Prima News bude vysílat 24 hodin denně a aktuální zpravodajské bloky doplní i magazíny, dokumenty a diskusní pořady. V programu se mimo jiné objeví pořady přebírané z mezinárodního servisu CNN s českým překladem. Kanál Prima CNN News najdete ve svém televizoru na pozici číslo 16. Pro lepší přístup k aktuálnějšímu dění jsme také upravili číslování kanálu ČT24 (pozice č. 15) a TA3 (pozice č. 17).

Restart fotbalové sezóny

Fotbaloví fandové se dočkali. Po více než dvou měsících se rozbíhá německá Bundesliga a díky T-Mobile televizi mohou být všichni příznivci kopané u toho. V sobotu 16. května vyběhnou na trávník hráči z první i druhé Bundesligy. Na kanálech Digi Sport 1 HD a Digi Sport 2 HD, které nabízíme už od tarifu M a vyšší, je připraveno po koronavirovém půstu neuvěřitelných 16 přímých přenosů. Buďte ve střehu, pořádnou nálož fotbalových utkání si můžete vychutnat v T-Mobile TV až do konce června.. Krátký rozpis nejbližších zápasů Vám přinášíme zde

Tipy z Videotéky T-Mobile TV

Pro tento měsíc pro vás vybíráme

 • Milý Johne

  Jak už to tak bývá, na začátku jejich vztahu sehrála obrovskou roli náhoda. John Tyree slouží u Zelených baretů, speciální jednotky americké armády, a do rodné Jižní Karolíny ho přivedl opušťák, během něhož si chce odpočinout od stresu z neustálé bojové pohotovosti a také strávit nějaký čas s otcem.

  Film – komedie – CSFD.cz 65 %

  Sledujte on-line
 • Andílek na nervy

  Čtrnáctiletá fashion bloggerka Viktorie si musí po smrti matky vybrat, zda žít v dětském domově nebo na malé vesnici s otcem, kterého nikdy neviděla. Do rodinného souboje je postupně zatažena celá vesnice. Její otec navíc úspěšně vzdoruje všem pokusům o převýchovu a raději se věnuje své praxi zvěrolékaře a poklidnému popíjení s kamarády...

  Film – rodiný – CSFD.cz 38 %

  Sledujte on-line
 • Který je ten pravý?

  Alici je čtyřicet, má dvě děti, rozešla se s manželem a vrací se zpátky do města, kde se narodila a vyrostla. Zpátky ke kořenům! Doma si chce utřídit myšlenky a začít znovu od začátku. Vždyť život začíná až po čtyřicítce, říká se. Nemůže existovat lepší start než narozeninová party s kamarádkama!

  Film – romantický –  CSFD.cz 55 %

  Sledujte on-line
 • Dítě číslo 44

  Po svatbě svého otce se Tereza se svým přítelem Františkem a sestrou Petrou vydává do domu babičky. O babičku a o dům se nyní stará jejich matka. Jemný poetický film o křehkosti mezilidských vztahů a intimních světech uvnitř každé rodiny.

  FFilm – drama, mysteriózní – CSFD.cz 62 %

  Sledujte on-line
 • Královna pouště

  Film režiséra Wernera Herzoga, Královna pouště, vznikl na motivy osudů Gertrudy Bell, britské badatelky a kartografky, která na začátku 20. století zmapovala oblast Středního východu. V hlavních rolích příběhu o lásce, tragédii, přátelství, nevraživosti a střetu odlišných kultur se představují Nicole Kidman a James Franco.

  Film – dobrodružný – CSFD.cz 56 %

  Sledujte on-line

Je libo jarní novinky?

Německá fotbalová Bundesliga

Sportovní přenosy od 16.5

26.5. Dortmund – Bayern (18:25), Brémy – Mönchengladbach (20:25), Leverkusen – Wolfsburg (20:25)
27.5. RB Lipsko - Hertha Berlín (18:25), St.Pauli – Heidenheim (18:25), Düsseldorf – Schalke (20:25)
28.5. Stuttgart – Hamburg (20:25)
29.5. Darmstadt – Fürth a Osnabruck – Regensburg (18:25). Freiburg – Leverkusen (20:25)

Mimi šéf: Zpátky ve hře

ČSFD 57 %

Seriál – dětský nové díly od 4. 5. 2020

Šéf je zpátky, bejby! Poté, co v roce 2017 uvedlo studio DreamWorks tuto úspěšnou rodinnou komedii, nenechal na sebe Mimi šéf dlouho čekat, nahodil oblek, nazul lakýrky a objevil se v televizním seriálu Mimi šéf: zpátky ve hře. Sledujte premiéru první série, v níž se za pomoci staršího bratra Tima prodírá firemní džunglí BabyCorp a snaží se dosáhnout něčeho, co je kolikrát nemožné i pro dospělé: rovnováhy mezi prací a soukromím.

Ponorka

ČSFD 66 %

Seriál – drama, válečný nové díly od 17. 5. 2020

První řada seriálu Ponorka na Epic Drama vyvolala nadšený ohlas. Získala ceny za nejlepší vizuální efekty, kameru a nejlepší zahraniční televizní seriál. V druhé řadě seriálu se ocitneme v roce 1942 a potkáme velitele ponorek Johannese von Reinhartz, který je vyslán s U-822 v tajné misi na východní pobřeží USA, aby zde vylodil tři sabotéry. Jeho věrnost je však zpochybněna, a tak je za nimi vyslána U-612 s velícím důstojníkem Wrangelem. Bývalý velící důstojník U-612 Hoffmann těsně unikne smrti v Atlantickém oceánu a najde poté útočiště v New Yorku se Samem Greenwoodem, který za svůj život dluží Hoffmannovi, a setká se s prohnilým německým právníkem Bergerem. V La Rochelle Simone stále tajně pomáhá těm, kteří byli nacistickou okupací postiženi. Forster, kápo gestapa, má podezřívá Simone, že pracuje na úniku židovské rodiny. Kdo je kdo a jak to celé dopadne?

The Night Manager - 1. řada

ČSFD 81 %

Film - drama premiéra 18. 5. 2020

Jonathan Pine (Tom Hiddleston) je hotelový recepční, který dříve sloužil v armádě. Důstojnice britské tajné služby, agentka Burrová (Olivia Colman) ho přiměje ke spolupráci. Má za úkol zjistit, co má anglická a americká tajná služba společného s ilegálním obchodem se zbraněmi. Jako krytý agent se musí dostat do co nejtěsnější blízkosti mocného obchodníka se zbraněmi Richarda Onslowa Ropera (Hugh Laurie), jeho přítelkyně Jed (Elizabeth Debicki) a jeho společníka Corcorana (Tom Hollander).

Země pod rentgenem

ČSFD

Film - dokumentární premiéra 17.5.2020 ve 20:00

Pod našima nohama se ukrývají překvapivá a smrtelně nebezpečná tajemství. Působením přírodních sil v útrobách naší planety vznikají zemětřesení, tsunami i sopečné erupce.

Hromkočky hřmí

ČSFD 64 %

Seriál – dětský nové díly od 18. 5. 2020 každé pondělí až pátek v 15:50

Prosím, seznamte se s Hromkočkami! Hromkočky vedené Lvíčetem utekly ze své domovské planety Thundera a usadili se ve svém novém domově ve Třetí Zemi. Nyní se tato legrační partička hrdinů včetně Pantera, Tygry a Gepardy snaží poznat tuto novou planetu včetně jejích záhadných obyvatel. A mimo to ji také zvládají směle bránit před zlým Mumm-Raem! exotického světa. Žádná pravidla, žádné zákony, žádné právní postihy. Svět bez hranic.

Mrs. America

ČSFD 83 %

Seriál – dobové drama nové díly od 1. 5. 2020

Skutečný příběh boje za schválení dodatku k Ústavě Spojených států o stejných právech bez ohledu na pohlaví, proti němuž se zformovalo nečekaně silné hnutí odporu v čele s konzervativní aktivistkou a někdejší královnou krásy Phyllis Schlafly v podání dvojnásobné držitelky Oscara Cate Blanchett. Seriál nahlíží očima žen této éry – včetně představitelek druhé vlny feministického hnutí Glorie Steinem, Betty Friedan, Shirley Chisholm, Belly Abzug a Jill Ruckelshaus – na jednu z nejtvrdších bitev v kulturních válkách sedmdesátých let minulého století, která navždy změnila politickou scénu.

Velkolepá Afrika

ČSFD

Seriál – dokumentární nové díly od 3. 5. 2020 ve 14:00

Viasat Nature nám přinese výjimečné dobrodružství plné aktivit, které se odehrává v posledních nezkrocených a majestátních místech africké divočiny. Každá epizoda nabídne jedinečné a bezkonkurenční záběry, a také nový pohled na nezmapované krásy kontinentu, významné přírodní divy a úžas vzbuzující výjevy divokého života. Prozkoumáme nádhernou africkou krajinu, ohromující v naprosto bezkonkurenčním měřítku a skvostné kráse, a odhalíme dokonalost aktivit a dramat divokého života.

Hodný kuchař, zlý kuchař

ČSFD

Seriál – livestyle každý všední den

Mistr kuchař Adrian Richardson a dietetická poradkyně Rosie Mansfieldová jsou představiteli rozdílných kuchařských stylů, a tak s nimi přichází na obrazovku vzrušující gastronomický souboj. Adrianovo nadšení pro bohaté kulinářské kreace nešetřící šířku strávníkova pasu a pro maso tu stojí proti vášni pro zdravé ingredience a znalosti potravin s léčivými účinky, které zastupuje Rosie. Po zhlédnutí chutných výsledků souboje je pro diváky opravdovou výzvou určit, které straně dají své sympatie.

Ještě nemáte T-Mobile televizi?

Užijte si všechny její nejmodernější funkce.

Podmínky