Novinky v T-Mobile TV
a Videotéce

Užijte si atmosféru Premier League, NHL nebo UFC

Novinky T-Mobile TV

Sportovní kanály i pro nižší tarify na zkoušku

V únoru a březnu jsme pro vás připravili v rámci akviziční kampaně T-Mobile TV změny u sportovních televizních kanálů. Od 2.2.2021 tak do 31.3.2021 poskytujeme pro v T-Mobile TV, Optic TV a SAT TV kanály Premier Sport a Nova Sport 2 i zákazníkům s tarifem S, zatímco běžně jsou oba kanály k dispozici od tarifu M. Pro sledování kanálů v nižších tarifech není potřeba nic zapínat, kanály se v TV Programu zobrazí automaticky.

Více informací o nabídce sportovních kanálů v T-Mobile TV.

Změny v programové nabídce

Zařadili jsme dva nové kanály. Tentokrát se naše TV nabídka rozroste o dva hudební kanály Šlágr 2 a Šlágr Premium. Původní Šlágr TV už máme v nabídce několik let a nyní budeme mít kompletní rodinu hudebních Šlágr kanálů. Tyto nové kanály jsou součástí naší nabídky od začátku února - platí pro T-Mobile TV a Optic TV, a to pro všechny tarify, tedy do XS, S, M, L a XL. Kanál Šlágr Premium je dostupný všude v HD kvalitě, kanál Šlágr 2 je v HD dostupný pro T-Mobile TV, zatímco v Optic TV nabízí kanál v SD kvalitě.

Tipy z Videotéky T-Mobile TV

Pro tento měsíc pro vás vybíráme

 • Strnadovi

  Během 35 let společného soužití jednoho páru se odehraje mnohé: od chvil absolutního porozumění až po dramatické propady. Po většinu času však partneři řeší všem dobře známé běžné starosti a radosti spojené s výchovou dětí, chodem domácnosti nebo třeba podnikáním. A přesně takový život žijí i majitelé prodejny s nábytkem Ivana a Václav Strnadovi..

  Film - dokumentární – CSFD.cz 80 %

  Sledujte on-line
 • Pád Londýna

  Bílý dům dobyli a teď si teroristé vezmou ještě větší sousto. Na pohřeb britského premiéra se sjedou lídři celého západního světa a díky bezpečnostním manévrům by Londýn v tu chvíli měl být tím nejbezpečnějším místem na zemi. Místo toho se ale stane smrtící pastí. Překvapivé a drtivé útoky za sebou zanechají světové vůdce v pozicích mrtvol..

  Film – akční – CSFD.cz 58 %

  Sledujte on-line
 • To, co dýchám

  Romantické krimi-drama The Air I Breathe je inspirováno starým čínským příslovím, které život dělí na čtyři základní emoční kameny: štěstí, požitek, žal a lásku. Obchodník (Štěstí - Whitaker) prodal svůj život sázkám na koně; gangster (Požitek - Fraser) dokáže vidět budoucnost; zpěvačka (Žal - Gellar) se stala kořistí zločinného bosse; a doktor (Láska - Bacon) musí zachránit ženu svého života...

  Film – drama –  CSFD.cz 72 %

  Sledujte on-line
 • Můj život v ruinách

  V romantické komedii Můj život v ruinách najde turistická průvodkyně Georgia (Nia Vardalos) sama sebe i opravdovou lásku právě ve chvíli, kdy to nejmíň čeká. Americká profesorka historie, která nemá štěstí ani v lásce ani v práci, se rozhodne vydat do Řecka, země svých předků, aby zde našla pravé kouzlo života, neboli "kefi"..

  Film – romantický –  CSFD.cz 55 %

  Sledujte on-line
 • Svatební plán

  Přípravy na ortodoxní svatbu jsou v plném proudu, jenže ženich si to na poslední chvíli rozmyslí. Nevěsta Michal odmítne zrušit původní svatební plány. Věří, že s Boží pomocí snadno najde nového manžela, a pouští se do místy komického hledání toho pravého.

  Fiml – komedie, romantický – CSFD.cz 68 %

  Sledujte on-line

Je libo zimní novinky?

Manhattan

ČSFD

Seriál – psychologický nové díly každý čtvrtek od 25. 2. 2021 ve 21:50

Je libo dobové psychologické drama? Epic Drama jedno takové, odehrávající se v Los Alamos v Novém Mexiku na pozadí tajného úkolu vyrobit první atomovou bombu na světě, může nabídnout. Budeme sledovat brilantní, ale chybující vědce a jejich rodiny, kteří se pokoušejí navzájem sžít ve světě, kde tajemství a lži pronikají do všech aspektů jejich životů. Charlie Isaacs a jeho rodina přijíždějí do Los Alamos a objevují tajemství a podmínky života, jež se vyžadují od těch, kteří pracují na nejutajovanějším světovém projektu atomové bomby. Na něm pracují dva soupeřící týmy vědců, jeden pod vedením Reeda Akleyho (tým Hubeňour), druhý v čele s Frankem Winterem (tým Imploze)..

Svět narkotik

ČSFD

Seriál - dokumentární každé pondělí od 15. 2. 2021 od 23:00

Latinskoamerický obchod s narkotiky se vymyká kontrole. Přestože se do boje proti němu vkládají biliony dolarů a podlehlo mu na 2,5 milionu lidí, bylo vyrobeno, propašováno a spotřebováno více drog než kdy předtím. Tento cyklus nabízí rozhovory s klíčovými osobnostmi z obou stran zákona a pomůže nám pochopit minulost i současnost nelítostných drogových válek.

Údolí slz

ČSFD

Film - válečné drama každé pondělí od 8. 2. 2021 ve 20:00

Po seriálu Naši kluci přichází HBO s dalším skvěle hodnoceným kusem z nedávné minulosti země zaslíbené a turbulentního Blízkého východu obecně. „Jejich nejposvátnější den se stal jejich nejtemnějším…" Osmidílná minisérie inspirovaná skutečnými událostmi sleduje jomkipurskou válku z roku 1973 očima mladých vojáků. Vypráví tři emotivní, hluboce osobní příběhy mladých lidí, kteří se ocitli uprostřed válečné smršti. Tři paralelní dějové linie se prolnou v rozhodující bitvě.

Houbíci!

ČSFD

Film – dětský v pondělí až pátek v 17:25 od 8. 2. 2021

Před dávnými věky se na prehistorické planetě Zemi objevila malá stvoření, která si říkala Houbíci a která doteď společně žijí v rušném městě plném dalších barevných houbových lidiček. Desetiletý vědátor Seth je odjakživa fascinován fungováním světa a chce své vědění předat celému městečku. Sethovy vědecké objevy však nakonec vždy vedou (především díky pomoci staršího, umělecky založeného bratra Pascala a dalších přátel) k mnohem větším a dojemnějším objevům.

Malujeme s Johnem

ČSFD

Seriál – romantické drama nové epizody každou sobotu od 6. 2. 2021

Tvůrcem a protagonistou nového improvizovaného seriálu je kultovní hudebník, herec, režisér a malíř John Lurie. Zčásti meditativní lekce, zčásti neformální rozhovor; v každé epizodě Lurie u stolu zdokonaluje svou složitou techniku akvarelu a uvažuje o životě. Prostřednictvím kombinace Johnových obrazů, originální hudby, kritického pohledu na dětskou kreativitu v každém z nás a jeho ambivalentního postoje k slávě si připomeneme, že je dobré si každý den najít čas na tvůrčí činnost, zábavu a trochu rebelství.

Dva italští gurmáni

ČSFD

Seriál – lifestyle od 26. 2. 2021

V tomto seriálu se dva mezinárodně proslulí mistři kuchařského řemesla a dobří přátelé, Antonio Carluccio a Gennaro Contaldo – ten druhý byl dokonce mentorem Jamieho Olivera -, vracejí do své rodné Itálie, kterou opustili před dobrými čtyřmi desetiletími, aby se osobně a na vlastní oči přesvědčili, nakolik se v uplynulém půlstoletí změnila italská kultura a do jaké míry se tyto změny podepsaly na dnešním italském stolování.

Ještě nemáte T-Mobile televizi?

Užijte si všechny její nejmodernější funkce.

Podmínky