Závody Formule 1 jsou zpět

Sledujte online souboj známých rivalů na Sport 1 a 2

Více informací

Novinky T-Mobile TV

Filmbox Plus se mění na Filmbox Stars

Rádi bychom vás informovali, že 1. 9. 2020 dojde v našich TV službách k přejmenování kanálu Filmbox Plus na Filmbox Stars. Přejmenovaný kanál bude nabízet ještě větší nadílku zvučných jmen stříbrného plátna. Označení Stars, což v češtině znamená "hvězdy", hovoří jasnou řečí – obnovená stanice vám přinese ještě více televizní zábavy díky větší porci filmových kousků s hvězdným obsazením.

Vzděláváme a rozšiřujeme obzory

Už jste nahlíželi do naší Videotéky? Balíček Videotéka je sice plný zajímavých filmových titulů, ale své si tady najdou i milovníci dokumentů a vzdělávacích pořadů. To se přeci na začátku školního roku může hodit! Nabízíme dokumenty z oblasti přírodovědy, historie, lifestyle, techniky nebo třeba i cestopisné pořady. Videotéka je placený balíček, který si můžete kdykoli zapnout i kdykoli zrušit. Předtím si ale můžete jako inspiraci pustit výběr, který nabízíme úplně zdarma. Obsah najdete v aplikaci T-Mobile TV GO.

Tipy z Videotéky T-Mobile TV

Pro tento měsíc pro vás vybíráme

 • Královna pouště

  Film režiséra Wernera Herzoga, Královna pouště, vznikl na motivy osudů Gertrudy Bell, britské badatelky a kartografky, která na začátku 20. století zmapovala oblast Středního východu.

  Film - dobrodružný – CSFD.cz 56 %

  Sledujte on-line
 • Špindl

  Když na hory, tak do Špindlu. Právě do zasněženého Špindlerova Mlýna vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu v celovečerní zimní komedii Špindl. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství.

  Film – komedie – CSFD.cz 36 %

  Sledujte on-line
 • Sedmero krkavců

  Pohádkový příběh vychází z klasické pohádky Boženy Němcové "Sedmero krkavců". Mladá dívka na sebe bere těžký úkol. Musí se pokusit zachránit své bratry a zbavit je prokletí, které na ně uvrhla jejich matka.

  Film – pohádka, fantasy –  CSFD.cz 75 %

  Sledujte on-line
 • Pes ro(c)ku

  Bodi je dospívající pes, žije v odlehlé idylické vesnici v horách a připravuje se na stejnou kariéru, jako má jeho táta. Má být hlídačem a strážit veselé a dovádivé ovečky před skupinou nadměrně mlsných vlků. Moc mu to nevoní a, upřímně, ani trochu mu to nejde. A pak se to stane..

  Film – animovaný, hudební –  CSFD.cz 58 %

  Sledujte on-line
 • Abrakadabra

  Hlavní hrdinka Carmen je matkou náctileté dcery a ženou v domácnosti. Její manžel Carlos pracuje na stavbě, má rád pivo a je zarytým fanouškem fotbalu. Pár je pozván na svatbu, kde Carlos svým obhroublým chováním způsobí ostudu..

  Film – komedie – CSFD.cz 59 %

  Sledujte on-line

Je libo letní novinky?

Gordon Ramsay: Do neznáma 2

ČSFD 76 %

Seriál – dokumentární od 6. 9. každou neděli od 14:00

Gordon Ramsay se během své dobrodružné honby za jídlem nezalekne ani potápění, rybaření, sběru či výskoků z vrtulníku. Navštíví jihoafrické rezervace divokých zvířat, guyanskou džungli plnou kajmanů, panenskou krajinu Tasmánie, louisianské bažiny, zamrzlé norské fjordy, jihoindické vrcholky i přenádherný indonéský ostrov Sumatra.

Slečna Scarletová a Vévoda

ČSFD

Seriál - detektivní od úterý 15. 9 ve 21:00

Drobná blondýnka Kate Phillips to rozjede na Epic Drama v roli neohrožené a nezávislé Elizy Scarletové. Britský detektivní seriál se odehrává v Londýně 50. let 19. století, v době Jacka Rozparovače. Slečna Scarletová se díky svým vyšetřovacím schopnostem vždy zajímala o detektivní agenturu svého nedávno zesnulého otce, a chování jako „správná" dáma jí rozhodně nebylo vlastní. Ovšem nic ji nedokázalo připravit na nebezpečí, se kterými se setká při vyšetřování vražd. Souběžně s každým případem jednou týdně budeme sledovat, jak se vyvíjí vztahy Elizy k ostatním postavám: inspektoru Williamu Wellingtonovi, známému jako Vévoda, investorovi Rupertu Parkerovi, služebné Ivy nebo důvtipnému podvodníkovi Mojžíši.

Třetí den

ČSFD Premiéra

Seriál - drama každé úterý od 15. 9 ve 20:00

Mysteriózní minisérie Dennise Kellyho a Felixe Barretta je rozdělena do dvou částí, nazvaných Léto a Zima. V Létě, sestávajícím z prvních tří epizod, ztvárňuje Jude Law (mj. Nový papež z produkce HBO) muže jménem Sam, přitahovaného k tajemnému ostrovu u britského pobřeží, kde narazí na skupinu ostrovanů odhodlaných za každou cenu zachovat své tradice. V Zimě, odehrávající se v průběhu dalších tří dílů, hraje Naomie Harris (mj. Moonlight) neústupnou Helen, která přichází na ostrov hledat odpovědi a rozpoutá bitvu, která má rozhodnout o jeho osudu…

Jablko a cibule

ČSFD

Seriál – dětský nové díly od pondělí 21.9

K Jablku a Cibuli se připojí směska rozdováděných antropomorfních lidiček z jídla, jako jsou například Hot Dog, Lemon Drop, Pancake a mnoho dalších. O Jablku a Cibuli je známo, že jsou vždy optimističtí a pro každou legraci. O to napínavější jsou jejich příhody, které společně se svými novými přáteli zažívají. Podívejte se sami, jak se každá ulice velkoměsta rozzáří, když do ní tato parta potravinových přátel vkročí!

Koláče a nákypy

ČSFD

Seriál – lifestyle od 24. 8

V každé z epizod tohoto seriálu připravuje Paul Hollywood tři pokrmy. Zároveň jezdí po celém území Spojeného království a hledá tradiční, lokálně zabarvené recepty, jakož i příběhy, které se k nim pojí.

Nespoutaný Nil

ČSFD 77 %

Seriál – dokumentární od neděle 13.9 ve 14:00

Viasat Nature se vydá po řece Nil. Od záhadných pramenů až po jeho deltu u středomořského pobřeží měří tato majestátní řeka 6 650 kilometrů - a její přírodní divy jen čekají, až je někdo objeví. Fauna a flóra v oblasti působení Nilu je tak rozmanitá a plná kontrastů, jako krajiny a lidé podél jejího toku. Tato třídílná série prozkoumá mnohé různorodé tváře této nejdokonalejší řeky na světě.

Ještě nemáte T-Mobile televizi?

Užijte si všechny její nejmodernější funkce.

Podmínky