Jak to teď bude s DPH při nákupu či dobití kreditu u předplacených Twist karet?

Od 1. 4. 2017 jsou v návaznosti na legislativu upravující daň z přidané hodnoty zdaňovány služby poskytované prostřednictvím předplacených karet až v okamžiku jejich poskytnutí. To je totiž okamžik, kdy už je tato služba známa. Hlavní změna je, že služby nedaníme při prodeji kuponu či dobití, jak tomu bylo doposud.

Změna se dotkne jen zákazníků, kteří potřebují daňový doklad o nákupu či dobití kreditu. Jestli to vy nejste, tak s klidným srdcem můžete přestat číst, protože změna se vás nedotkne.

Co se bude vlastně měnit?

  • Teď se do účetnictví dával daňový doklad, který jste dostali, když jste si dobili kredit nebo koupili dobíjecí kupon.
  • Změna je v tom, že nově bude možné nárok na odpočet DPH uplatnit, až s daňovým dokladem Spotřeba kreditu - o něm píšeme hned dole.

Co je doklad Spotřeba kreditu a kde ho najdu?

  • Doklad Spotřeba kreditu je daňový doklad, ve kterém je vidět spotřeba kreditu a nově bude sloužit jako doklad pro odvádění DPH z kreditu.
  • Vystavujeme ho za zúčtovací období, které je vždy od prvního do posledního dne v měsíci. Umíme vám ho dát každý měsíc nejdřív od 6. dne v měsíci - například první doklad za duben je možné dostat nejdřív 6. května.
  • Jste Twisťák? Tak si o doklad jednoduše řekněte v samoobsluze Můj T-Mobile v části „Doklad o spotřebě kreditu“
    • Doklad potřebujete každý měsíc? Objednejte si zde jeho pravidelné zasílání e-mailem a už na to nemusíte myslet.
    • Stačí vám jen jednorázově? Tak to taky umíme.

Potřebujete si rovnou dobít kredit?

Dobít kredit lze několika různými způsoby. Vyberte si ten, který vám nejvíce vyhovuje a dobijte si ještě dnes.
Vyberte prosím sadu restrikcí.
Proč vypínáte Internet 4G II?

asdsaddsa

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Může EU roaming znamenat i zdražení roamingu?

Kdepak, s naším EU roamingem máte ceny zaručeně nižší.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Test

Vytvoření FAQ

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Jaký postih naší firmě hrozí, pokud nebude nahrávat hovory?
Nesplnění povinnosti vést záznamy podle § 17 zákona č. 256/2004 ve znění novely je přestupkem, za který bude možné uložit pokutu až do výše 150 000 000 Kč, do výše 10 % celkového ročního obratu obchodníka s cennými papíry podle jeho poslední řádné účetní závěrky nebo konsolidované účetní závěrky nebo do výše dvojnásobku neoprávněného prospěchu, je-li možné výši neoprávněného prospěchu zjistit.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Kolikrát si knížky mohu stáhnout?

Díky portálu www.eReading.cz získáváte doživotní on-line přístup k těmto 10 knížkám a samozřejmě i ke všem dalším, které si na portálu zakoupíte. Počet stažení není omezen.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.